Önsöz

Sevgili yardımseverler,


yardım etmek, her insanın kalbinin köşesinde mevcut olup yeri ve zamanı geldiğinde harekete geçen çok önemli ve güzel bir özelliktir.

Zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı harekete geçen bu özellik sayesinde, yardımlarımızın maddi ve manevi olarak gerçekleşmesi, yardıma ihtiyacı olan kişiyi geçici de olsa mutlu edebilmektedir.
Esas olan, insanların yapmış oldukları bu yardımlardan dolayı iç huzuruna kavuşmaları ve mutluluk duymalarıdır.
İnsanların bu duygularını kötüye kullananlar olmasına rağmen, yardımların bireyselden ziyade organizeli olarak, doğrudan ve hakikaten ihtiyac sahiplerine yapılması sayesinde daha etkili ve yararlı olmasını sağlayarak  duygu sömürüsünün kısmi de olsa önüne geçebilmek mümkün olacaktır.
Dünyadaki gelişmeler, hiçbir felakete maaruz kalmamasına rağmen  fakir ülkelerde yaşayan insanların hergün daha fazla yoksullaşarak bir dilim ekmeğe muhtaç olduklarını göstermektedir, buna birde beklenmedik Tabiyat felaketleri eklenerek durumu daha vahim hale getirmektedir.
Felaketlerin zengin veya fakir ayırmamaksızın nasıl hasarlar meydana getirdiğini son Deprem ve Sel felaketlerinde gözlemledik. Bu felaketlerin bir gün bizimde başımıza gelebileceğini ve dışarıdan gelebilecek her türlü yardım eline ihtiyacımız olabileceğini unutmayalım.
Yapılan her türlü maddi, manevi veya eşya yardımlarında huzurlu olmak ve yardımlarınızın ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını öğrenmeniz sitemiz sayesinde mümkün olacaktır.
Bizlere insan olmamızda en önemli özelliği eksik etmeyen Allahımıza şükürler olsun. 
Bütün yardımseverleri kalpten kutluyor ve yardımlarını esirgememelerini diliyorum.
Saygılarımla
Sevinç Beşli-Hueck